ТОВ "Промінтер Груп" - офіційний диллер ПрАТ "КрАЗ", підприємство, що динамічно розвивається і складається з фахівців, які знають свою справу. Наша компанія спеціалізується на реалізації:

- вантажної,

- причіпної,

- комунальної,

- магістральної,

- будівельної техніки і різного роду спецтехніки.

У нас представлені бортові машини, самоскиди, лісовози, тягачі, фургони, сміттєвози та сортиментовози, (машини зі змінним кузовом), ілососні і вакуумні машини, автогідропідйомники і автокрани, автопаливозаправщики і автоцистерни, причепи та напівпричепи, так само у нас є крано-маніпуляційні установки (КМУ або маніпулятор).

 За бажанням замовника робимо доставку автотехніки до складу покупця.

Наші фахівці, спираючись на багаторічний досвід роботи, готові надати Вам професійну допомогу у виборі техніки, дати повну інформацію технічним характеристикам, надати докладну комерційну пропозицію. 

Нашим пріоритетом є не просто зробити разовий продаж техніки покупцеві, ми прагнемо до налагодження довгострокових партнерських взаємин з нашими клієнтами.

Наші фахівці проведуть будь-які консультації, пов'язані з придбанням, експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом автомобільної техніки по телефону або електронній пошті.

Гарантія: Ми цінуємо кожного нашого клієнта і тому купуючи у нас нову техніку Ви отримуєте гарантію Завода-Виробника.

Сервісна станція: Накопичений досвід високо кваліфікованих фахівців дозволяє вирішувати будь-які завдання з обслуговування Вашого автотранспорту за мінімальний період і з незмінно високою якістю.

Зручний графік роботи: Ми працюємо з 09:00 до 18:30.

прямі поставки, оптимальні терміни, висока якість, мінімальні ціни,

якісне обслуговування, максимально широка лінійка автомобільної продукції,

і вигідні умови придбання в лізинг.

Будемо намагатися, щоб головним, що запам'ятовується клієнтам, був наш професіоналізм і надійність.

Ми завжди раді співпраці.