Цивільний сектор

Неможливо уявити собі будівельну, гірничодобувну та лісозаготівельну галузі, комунальне, дорожнє і сільське господарства , нафтогазовий комплекс без застосування сучасної техніки. Автомобілі КрАЗ задіяні практично у всіх галузях народного господарства. Тому не випадково  домінуюче місце у виробничій програмі ПАТ «АвтоКрАЗ » займає лінійка автомобілів цивільного призначення .

Затребуваність кременчуцьких вантажівок у народному господарстві невипадкова. КрАЗи — вантажівки особливої міцності, оскільки проектувалися як автомобілі для важких умов експлуатації. КрАЗи вивозять будівельні матеріали, руду, сміття, працюють на відсипанні ґрунту, доставляють великогабаритні вантажі, людей, інструмент в будь-яку точку, незалежно від наявності доріг або їх відсутності, погодних та інших умов.

Сучасний модельний ряд цивільних вантажівок КрАЗ представлений автомобілями колісних формул 4х2, 4х4, 6х4, 6х6, 8х4, 8х6, у числі яких  сідельні тягачі, бортові, самоскиди, сортиментовози і різна спецтехніка.

 

Багато років кременчуцькі автомобілі традиційно асоціювалися з міццю, витривалістю і габаритною масивністю. Поява машин на короткій колісній базі з кабіною над двигуном цю усталену думку підкоригувало. До потужності і міцності КрАЗу органічно додалися маневреність, комфортабельність і економічність.

Сьогодні з упевненістю можна сказати , що «АвтоКрАЗ» — універсальний виробник, здатний задовольнити попит будь-якого споживача — лісника, гірника, будівельника, дорожника — будь-кого .

У чому ж секрет популярності автомобілів КрАЗ? У легендарній вічності кразівської рами, вірніше в її конструкції, де застосовані лонжерони з гарячекатаного швелера. Рама автомобілів КрАЗ не тріскається, не гнеться, не ламається. Вона не підсилюється різними вставками, як у інших автовиробників, які так і не досягають  міцності рами КрАЗу. Рама КрАЗу тримає і надбудови, і вантаж, а після тривалої експлуатації її легко можна відновити на новому автомобілі шляхом звичайного фарбування.

Зробіть свій вибір на користь КрАЗу. Вас здивує різноманіття моделей, що випускаються, адже сьогодні конвеєр залишають, залежно від комплектації, близько 200 модифікацій вантажівок цивільного призначення .

Важко уявити, що в радянський час «КрАЗ» випускав всього чотири базові моделі автомобілів. Зараз їх більше 30.

Будьте впевнені, КрАЗ зробить ваш бізнес прибутковим.

Департамент реалізації продукції

Телефон:

+38 096 037 47 01
+38 050 410 04 46

Факс:

Електронна пошта:

promintergroup@gmail.com